Блефаропластика в Киеве

Оперативне лікування епілепсії

Оперативне лікування епілепсії

Немає людини, яка не чула б про це захворювання, а деякі і бачили напади епілепсії, адже в світі зразковий 60 мільйонів хворих епілепсією!

Епілепсія відноситься до хронічних захворювань головного мозку і характеризується повторними нападами, що виникають унаслідок надмірних нейронних розрядів. Причини епілепсії різні, це може бути і генетична схильність, і пороки розвитку тканин і судин мозку, і як наслідок запальних захворювань мозку, травм, пухлин, і як ускладнення, що виникли під час пологів і в післяродовому періоді.

Епілепсія може минути і сама, без жодного лікування. Але, як правило, лікування епілепсії починається з протиепілептичних препаратів.

Якщо за допомогою медикаментів не удається допомогти хворому, то рекомендують оперативне лікування епілептичних нападів, для чого необхідно виявити точну локалізацію епілептичного вогнища, що викликає ці напади. Для цього проводяться необхідні обстеження, такі, як реєстрація біострумів головного мозку, яке проводиться за допомогою електродів розташованих на поверхні голови, але можуть використовуватися і глибинні електроди, імплантовані в тканину мозку. Одночасно проводиться відеозапис поведінки пацієнта, що дає можливість аналізувати біоструми мозку і документовані на плівку прояви нападів. Також досліджується структура речовини мозку за допомогою МРТ, КТ. Все це дає можливість точніше виявити ті ділянки мозку, які відповідальні за напади.

Залежно від видів нападів, від місця знаходження епілептичних вогнищ, застосовуються різні методики, які розробляються на лікарському передопераційному консиліумі. Вірогідність припинення нападів після операції залежить від причини нападів і точності визначення кордонів епілептичного вогнища.

У Ізраїльських клініках успішно оперують не лише дорослих, але і дітей, допомагаючи повернутися людині і його родичам до звичайного нормального життя, до життя «без нападів», без епілепсії.

22.01.2009Читайте також